Klienci

Poznajcie opinie naszych klientów!

 

Wszystkie zaplanowane do wykonania prace zostały zrealizowane z należytą starannością, solidnie, terminowo i na wysokim profesjonalnym poziomie, co  miało bezpośredni wpływ na wysoką jakość i pozytywny wizerunek realizowanego zadania. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz doświadczona kadra jest gwarancją ich sukcesu.

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Międzyrzecu Podlaskim

Podczas realizacji naszej umowy spółka wyróżnia się stosowaniem nowoczesnych technologii, kadrą o wysokich kwalifikacjach technicznych, bardzo wysokim stopniem profesjonalizmu, terminowością i dokładnością.

IKANO BANK

Zespół WeDoIt zawsze służy pomocą znajomością wiedzy teleinformatycznej, obsługując takie wielkie imprezy w profesjonalny sposób.

Z całą pewnością polecamy WeDoIt wszystkim firmom, którym zależy na wzorowej obsłudze w zakresie usług teleinformatycznych.

BSC AV Sp. z o.o.

Dziękujemy za aktualizację programu na rok 2023 przez bardzo sympatycznego Pana Piotra.

Mieczysław Jankowski CENTRUM KSZTAŁCENIA

Konsulting

System do obsługi handlu i dystrybucji ImB2B integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać większość indywidualnych integracji. ImB2B jest wykonany w w technologii RWD i dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Wsparcie IT dla biznesu

Firma WEDOIT Sp. z o.o. od 2003 roku zajmuje się profesjonalną obsługą informatyczną i outsourcingiem na terenie całego kraju.

Wdrożenia systemów ERP

System do obsługi handlu i dystrybucji ImB2B integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia.