Zespół

Jesteśmy specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w wykorzystaniu i wdrażaniu narzędzi ERP, CRM, Business Intelligence a także zarządzania projektami i bezpieczeństwem Twojej firmy. Większość z nas posiada umiejętności, wiedzę i doświadczenie poparte certyfikatami Comarch, Scrum, PRINCE2, PMP. Mamy za sobą setki wdrożeń w firmach z zakresu rozmaitych branż od księgowości, przez handel po farmację.

Przede wszystkim jesteśmy ludźmi, dlatego rozumiemy problemy osób korzystających z oferowanych przez nas usług i programów. Potrafimy przełożyć język techniczny i umiejętności, na rozwiązanie, które sprosta Twoim oczekiwaniom.

 

Tomasz Piątek
Julita Obradović
Adrian Byniaszewski
Monika Masłowska
Adam Wiatr
Piotr Kaliński
Agnieszka Kizińska
Piotr Grymkowski

Konsulting

System do obsługi handlu i dystrybucji ImB2B integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać większość indywidualnych integracji. ImB2B jest wykonany w w technologii RWD i dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Wsparcie IT dla biznesu

Firma WEDOIT Sp. z o.o. od 2003 roku zajmuje się profesjonalną obsługą informatyczną i outsourcingiem na terenie całego kraju.

Wdrożenia systemów ERP

System do obsługi handlu i dystrybucji ImB2B integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia.